Nei viena moteris nenori, kad nulakuoti nagai greitai susigadintų, todėl dažniausiai renkasi gelinį lakavimą. Gelis yra žymiai praktiškesnis nei įprastas nagų lakas. Jis ne tik gražiai atrodo, bet ir yra gana atsparūs drėgmei, namų ruošos darbams ar darbui sode. Kokybiškai nulakavus nagus geliniu laku, puikiu manikiūru galėsite džiaugtis apie tris savaites. Taip pat tokia nagų priežiūra nereikalauja daug išlaidų, nes jums nereikia dažnai pirkti lakų. Geliniai lakai taip greit neuždžiūsta kaip įprasti nagų lakai.
Atliekant nagų lakavimą geliniu laiku, jis nuo įprasto skiriasi tuo, kad šis lakas džiūsta naudojant ultravioletinių spindulių lempą. Specialiomis priemonėmis nagų paviršius yra švelniai pašiaušiamas, o vėliau pašalinamas riebalų sluoksnis ir nagai padengiami specialiu gelinio lako pagrindu. Ant šio bazinio pagrindo yra tepamas gelio sluoksnis, padedantis išlyginti nago paviršių. Po šios procedūros, nagai yra dengiami geliniu laku, tuomet rankos trumpam kišamos po ultravioletinių spindulių lempa, kad lakas sustingtų. Atlikus lakavimą, nagai yra padengiami apsauginiu sluoksniu ir dar trumpai palaikomi po lempa. Tuomet jau galite džiaugtis atliktu manikiūru su geliniu lakavimu.
Jei planuojate atostogas, tai pasidaryti ilgalaikį gelinį lakavimą – tikrai puiki mintis. Tuomet nereikės baimintis, kad sugadinsite savo manikiūrą ir galėsite ramiai jaustis dėl nepriekaištingai atrodančių rankų. Gražiausiai nagai, nulakuoti geliniu laku atrodo pirmas dvi savaites. Vėliau augant nagams, atsiranda augimo žymė, kur matosi riba tarp naujai ataugusio nago ir nulakuotos vietos. Reiktų nepamiršti, kad ilgalaikis lakas turi būti pašalinamas naudojant specialias priemones, todėl nereiktų bandyt mechaniškai jo nuimti. Taip galite negrįžtamai pažeisti nago plokštelę. Tai galima padaryti sudrėkinus nagus specialiu skysčiu ir nustūmus laką medine lazdele.
Svarbu atlikus manikiūrą, nepamiršti sudrėkinti ir palepinti rankų odos.
Parašykite komentarą