Nors prezervatyvai plyšta retai, bet faktas, jog jie plyšta. Ir dažniausiai to būna galima išvengti, bet žmonės nepadaro to, kad prezervatyvo plyšimo riziką sumažintų iki minimumo. Būtent apie tai, kaip galite tai padaryti, šiandien ir kalbėsime.
Atidžiai apžiūrėkite prezervatyvą ir jo pakuotę
Atidžiai apžiūrėti prezervatyvą ir jo pakuotę yra labai svarbu, norint įsitikinti ar prezervatyvas nėra vienaip ar kitaip pažeistas. Jei įtrūkimų prezervatyve nematyti ant jo patiems, patartina apžiūrėti ir prezervatyvo pakuotę, kurioje įvairūs išoriniai pažeidimai, bylojantys apie tai, jog išoriškai galėjo būti pažeistas ir pats prezervatyvas, dažniausiai matosi kiek aiškiau.
Naudokite lubrikantą
Kartais apsisaugoti nuo prezervatyvo plyšimo lytinio akto metu gali nepadėti ir jo išankstinė apžiūra, ką lemia milžiniška trintis sekso metu, privedanti prie plyšimo. Šioje vietoje gali padėti tik vienas dalykas – lubrikantai. Taip, dalis žmonių vengia lubrikantų dėl jų ganėtinai didelių kainų, bet jei jums svarbu apsisaugoti nuo galimo neplanuoto nėštumo – investuoti į lubrikantą yra tiesiog būtina, kadangi kito tokio efektyvaus būdo sumažinti trinčiai lytinio akto metu tiesiog nėra.
Pirkite aukščiausios kokybės prezervatyvus
Kartais prezervatyvų plyšimo nelemia nei susidariusi trintis, nei vienokie ar kitokie išoriniai pažeidimai – tai nulemia paprasčiausias gamybos brokas. Toks brokas dažniausiai pasitaiko ne visiškai profesionaliose kompanijose, kuriose neturi finansinių galimybių garantuoti aukščiausios prezervatyvų gamybos kokybės. Būtent dėl to, perkant prezervatyvus reikėtų rinktis tik geriausiai žinomas aukščiausios kokybės prezervatyvu gamintojas kaip „Durex“ ar „Pasante“. Taip, tokių kompanijų gaminami prezervatyvai yra kur kas brangesni už tuos, kuriuos gamina mažiau žinomos kompanijos, bet patikėkite – išleisti kiek daugiau tam, kas garantuoja jums žymiai kokybiškesnį produktą ir saugumą juo naudojantis, yra daugiau nei verta.
Parašykite komentarą